"Mimo drzwi zamkniętych", ale nie z obawy, nie z niewiary, ale z miłości...
Chociaż z bólem, ale i z radością odprawiałem w niedzielę 15 marca Msze przy niewielkiej ilości osób. Dziękuję za zrozumienie i odpowiedzialność.
Pamiętajcie Jezus przychodzi do każdego, kto na Niego czeka i nawet na odwrót Jezus może czekać na ciebie /jak w Ewangelii o samarytance J4/.
Jednocześnie proszę nie zapomnijcie o samotnych, starszych i chorych sąsiadach i spieszcie im z pomocą, której potrzebują. Gdyby ktoś potrzebował pomocy duchowej, to proszę o kontakt.
Zapraszam do duchowej łączności w rodzinach na modlitwie o 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia (można przyjść do kościoła pamiętając o ograniczeniach) oraz o 20.30 Różaniec (kapłani na prośbę abp. Stanisława Gądeckiego sami modlą się w kościołach).
Kościół  Czarnymlesie jest otwarty od 9.00 do 18.00.
Wszystkie ogłoszenia są aktualne, aż do odwołania.
Dziękuję również za miłe słowa oraz odzew choćby na Mszę przez internet. Mam nadzieję, że jeśli będzie taka konieczność, to za tydzień również uda nam się zrobić relację.
Ograniczenia trwają do odwołania.
Pojawiają się również na parafialnym FACEBOOKU rozważania Jednej stacji Drogi Krzyżowej / na jeden dzień w domu
Chrystus umarł, Chrystus zmartwychwstał, Chrystus powróci.