Msze Kolędowe 2021/2022 w parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Czarnymlesie

Wzorem roku ubiegłego po świętach odbędą się w wyznaczone dni Msze kolędowe w tygodniu o 19.00, w sobotę o 16.30. Po uprzednim zaproszeniu lub wcześniejszej wiadomości sms, w tym samym dniu co Msza, będzie również możliwość indywidualnego spotkania kapłana z rodzinami z danej trasy kolędowej. Kolęda odbędzie się w reżimie sanitarnym.

W czasie Mszy Świętej rozważymy Słowo Boże, będą poruszane aktualne sprawy duszpasterskie, wspólnie będziemy kolędowali. Na zakończenie modlitwa za rodziny i indywidualne błogosławieństwo rodzin Najświętszym Sakramentem. Każdy otrzyma kolędową pamiątkę, a jeśli przyniesiecie wodę w buteleczce, to będzie ona poświęcona. Składane ofiary w znacznej części będą przeznaczone na inwestycje parafialne, które zostaną również omówione.

Jeśli komuś zaproponowany termin nie odpowiada, oczywiście można sobie wybrać termin bardziej dogodny.

PLAN:

27.12 – poniedziałek 1/ Zawidza; 2/ Czarnylas od Kędzia do Szczepaniak

28.12 – wtorek 1/ Pustkowie Czarnylas, Pustkowie Szklarka, 2/ Czarnylas od Kowalczyk do Gula

29.12 – środa 1/ Kotowskie 2/ Czarnylas od Świderski do Latoń

30.12 – czwartek 1/ Hetmanów 2/ Czarnylas od Golec do Klejman

3.1 – poniedziałek 1/ Czarnylas od Noskowicz do Jany, 2/ Czarnylas od Śniatała do Chleboś

4.1 – wtorek 1/ Czarnylas od Cieślak do Roga, 2/ Czarnylas od Bodura do Brzezicha

8.1 – sobota 1/ Czarnylas od Pawłowskich do Nieruchalskich, 2/ Ludwików Szkolna

10.1 – poniedziałek 1/ Ludwików Długa, 2/ Kociemba, Antonin Tartak

11.1 – wtorek 1/ Antonin Wrocławska, Mikstacka, Kolejowa, 2/ Antonin Wspólna, Krótka, Chopina, Poprzeczna, Letniskowa

12.1 – środa 1/ Antonin Leśna, Dębowa, 2/ Antonin Blok nr 7

13.1 – czwartek 1/ Antonin Blok nr 8, 2/ Szklarka Przyg. od Białkowska Magdalena do Albrecht

14.1 – piątek 1/ od Gwiazda do Tetlak 2/ od Prusinowska do Patacz

15.1 – sobota 1/ od Stach do Pokusa 2/ Antoniewo

17.1 – poniedziałek Szklarka Myślniewska

18.1 – wtorek Jesiona

Wszelkie pytania, prośby, zaproszenia można kierować pod numer telefonu ks. Daniel Zarębski 697 751 822 lub przez mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.