W dniu 10 czerwca nasza parafia cieszyła się uroczystościami odpustowymi. Tegoroczną sumę odpustową odprawił ksiądz kanonik Bernard Cegła – były wikariusz naszej parafii. Po 44-ech latach przyjechał z Lubonia, gdzie pracuje, jako proboszcz by podzielić się doświadczeniem wielkości Boga w sowim życiu. Celebrans przybliżył historię kultu Serca Jezusa i odniósł ją do własnego życia.

Dając piękne świadectwo kapłańskiej posługi w czasie pobytu w naszej parafii. Wskazywał na konieczność dzielenia się miłością, która nie zazdrości, – lecz buduje wzajemne relacje. Po pełnej wzruszeń Mszy świętej odbyła się procesja eucharystyczna, zakończona błogosławieństwem.

W słowach podziękowań ksiądz proboszcz Grzegorz Zamelek, dziękował księdzu Bernardowi, za obecność, modlitwę w intencji parafii i zaprosił do tradycyjnego wspólnego spotkania z parafianami przy stole obok Kościoła. Podziękował też wszystkim parafianom za obecność i udział w procesji. W czasie odpustu obecni też byli księża z dekanatu.