1 listopada Wszystkich Świętych Msze:

- o 7.30 w kościele MB w Czarnymlesie i w Szklarce,

- o 9.30 na cmentarzu w Ludwikowie,

- o 12.30 na cmentarzu w Czarnymlesie.

2 listopada Wszystkich Wiernych Zmarłych Msze:

- 12.30 na cmentarzu w Ludwikowie,

- 14.00 na cmentarzu w Czarnymlesie

- 17.30 w kościele MB w Czarnymlesie.


Pamiętajmy o modlitwie za zmarłych, szczególnie by zyskać odpust zupełny za zmarłych, który decyzją Stolicy Apostolskiej można zyskać prze cały listopad w wybrane przez siebie 8 dni.


Można składać wypominki roczne ofiara 30 zł (od osoby lub rodziny) /czytane co dwa tygodnie/ i jednorazowe. Wypominki jednorazowe będą odmawiane podczas różańca o godz. 17.00 w oktawie Wszystkich Świętych (od 3 do 8 listopada) w środę 3.11, piątek 5.11 i sobotę 6.11 (17.20), poniedziałek 8.11 w Czarnymlesie, w czwartek 4.11 w Antoninie i w Szklarce Przygodzickiej. 3, 4 i 8 listopada będą również odprawione Msze za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych i jednorazowych szczegóły w intencjach.

W sobotę 30 listopada i w niedzielę 31 listopada dodatkowa spowiedź przed Wszystkimi Świętymi od 19.00 do 20.00.

Przypominam o przedłużaniu opłat za grób po upływie 20 lat oraz opłatach za postawienie pomnika. Postawienie pomnika, prace ingerujące w wystrój, przeniesienie grobu /ekshumacja/ oraz likwidacja grobu powinna być zgłoszona przed podjęciem powyższych czynności