W Boże Ciało w czwartek Msze w Antoninie i Szklarce Przygodzickiej o 9.00. W Czarnymlesie o 7.30 i o 10.30 z procesją do IV ołtarzy /Msza z uroczystości Bożego Ciała także w środę wieczorem o 18.00, a o 17.45 nowenna do MB Nieustającej Pomocy/.
W tym roku procesja w Boże Ciało podąża w stronę Odolanowa, ulicami Odolanowską, Klonową, Leszczynową i z powrotem Odolanowską do kościoła. Ołtarze na Boże Ciało przygotowują I ołtarz Szklarka Przygodzicka od starej szkoły do Wielickich (przy posesji państwa Gorgolewskich), II Ołtarz Szklarka Przygodzicka od Taborów do Białkowskich (przy posesji państwa Siwik), III Ołtarz – Ludwików Szkolna (przy posesji państwa Skotnickich), IV Ołtarz – Ludwików Długa i Kociemba (przy posesji państwa Latoniów).
Do zabezpieczenia trasy proszę strażaków ze Szklarki Przygodzickiej. W procesji proszę o niesienie sztandarów, feretronów, obrazów, figury MB Fatimskiej, poduszek przez rodziców dzieci komunijnych, Matki Różańcowe, Seniorzy, dzieci komunijne, młodzież, wszystkich ministrantów.
Niech nasze domy i posesje będą udekorowane flagami i znakami wyrażającymi naszą wiarę.