Ogłoszenia Parafialne – Boże Narodzenie 25 grudnia 2023 r.

Na Boże Narodzenie życzymy by spotkać nowonarodzonego Jezusa. Radość z tego spotkania przeżyli pasterze, mędrcy, ale może to być i naszym udziałem. Przyjdźmy do Niego i dzielmy się tym spotkaniem. Tak uczynił św. Franciszek, który 800 lat temu stworzył pierwszą i to żywą szopkę. Życzymy by w naszym kościele, w naszej parafii doświadczyć takiego spotkania. Jezu błogosław nam.
ks. Daniel i ks. Paweł

1. Dzisiaj w Boże Narodzenie zapraszamy do nawiedzenia kościoła w Czarnymlesie i zobaczenie żywej szopki do godziny 16.00, a w II Dzień Świąt od 11.00 do 15.00.
    26 grudnia wtorek II Dzień Świąt Bożego Narodzenia porządek niedzielny, w tym dniu zbiórka do puszki na KUL i uczelnie katolickie.
  2. Pamiętajmy, że kiedy popełnimy grzech ciężki, to do Komunii Świętej możemy przystąpić tylko po odbytej spowiedzi sakramentalnej.
  3. W przyszłą niedzielę 31 grudnia w święto Świętej Rodziny na każdej Mszy odnowienie przyrzeczeń małżeńskich /prośba, aby małżonkowie usiedli obok siebie/, a na Mszy Świętej o 11.45 usłyszymy kolędy w wykonaniu Czarnoleskich Nutek. Msza będzie połączona z nabożeństwem na zakończenie roku.
  4. 1 stycznia w Nowy Rok święto obowiązkowe. Po Mszy o 15.00 zapraszam krąg biblijny, Żywy Różaniec, Straż Honorową, Margaretki na spotkanie opłatkowe na plebani.